Wszystko mogę
  • Wszystko mogę
  • Wszystko mogę aranżacja grafika

Wszystko mogę w Tym...

Blacha dekoracyjna mała
Cytat WSZYSTKO MOGĘ W TYM, KTÓRY MNIE UMACNIA (Flp 4,13) na blasze, o wyglądzie graffiti na odrapanej blasze.
15 cm x 30 cm

Ilość

BLACHA DEKORACYJNA mała
Cytat WSZYSTKO MOGĘ W TYM, KTÓRY MNIE UMACNIA (Flp 4,13) o wyglądzie graffiti na odrapanej zardzewiałej blasze.

FRAGMENT BIBLIJNY: Ef 4, 26 b
PROJEKT: Tomasz Ginter
WYMIARY: 15 x 30 cm
KOLORYSTYKA: biały tekst, tło czerwienie i kolory rdzy

W OPAKOWANIU: blacha dekoracyjna, samoprzylepny pasek magnetyczny oraz mała blaszka mocująca i 2 wkręty – do wykorzystania na chropowatych powierzchniach

W projekcie tekst z Flp 4,13 koresponduje ze zniszczonym, pordzewiałym, „doświadczonym” tłem. Wydaje się, że ta blacha wie, co mówi: wiele przeszła, ale też wiele jeszcze zniesie. Dzięki wykorzystaniu w projekcie zdjęcia autentycznej skorodowanej blachy WSZYSTKO MOGĘ… sprawia wrażenie najbardziej blaszanej z naszych blach.

Słowo Boże w cytowanym fragmencie odnosi się w warstwie dosłownej do sytuacji materialnej świętego Pawła. Filipianie troszczą się o niego. On się z cieszy, jest wdzięczny. Ale też przyznaje, że bywało i tak, i tak. Pokazuje, że nie tylko w teorii potrafi radzić sobie w różnych sytuacjach, ale też że rzeczywiście doświadcza zarówno biedy, jak i obfitości. Jezus podtrzymuje go w jednym i drugim. (Bo z obfitością też trzeba umieć sobie radzić…)

„(…) ja bowiem nauczyłem się wystarczać sobie w warunkach, w jakich jestem. Umiem cierpieć biedę, umiem i obfitować. Do wszystkich w ogóle warunków jestem zaprawiony: i być sytym, i głód cierpieć, obfitować i doznawać niedostatku. Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia”.

W warstwie duchowej odkrywamy, że niedostatki, biedy, nędze nie dotyczą tylko sfery materialnej. To różne słabości, w różnych obszarach życia, których sami nie jesteśmy w stanie przezwyciężyć.

wszystko
14 Przedmioty

Opis

wysokość
15 cm
szerokość
30 cm
Projekt
Tomasz Ginter

Pliki do pobrania

Jak zamocować blachę?

Instrukcja mocowania blachy do ściany

Pliki do pobrania (360.05k)