Ja sam i mój dom ...

Blacha dekoracyjna mała
Cytat JA SAM I MÓJ DOM SŁUŻYĆ CHCEMY PANU (Joz 24,15)
grafika na blasze z tłem o wyglądzie pobielanej, sękowatej deski.
15 cm x 30 cm

Ilość

BLACHA DEKORACYJNA mała
Cytat JA SAM I MÓJ DOM SŁUŻYĆ CHCEMY PANU (Joz 24,15) grafika na blasze, z tłem o wyglądzie pobielanej, sękowatej deski.

FRAGMENT BIBLIJNY: Joz 24,15
PROJEKT: Tomasz Ginter
WYMIARY: 15 x 30 cm
KOLORYSTYKA: odcienie szarości, beżu i bieli

W OPAKOWANIU: blacha dekoracyjna, samoprzylepny pasek magnetyczny oraz mała blaszka mocująca i 2 wkręty – do wykorzystania na chropowatych powierzchniach

Cytat, który często pojawia się na drzwiach chrześcijańskich domów. W projekcie dla NIEBIESKICH MOTYWÓW Tomasz Ginter wykorzystał koncept zestawienia gładkiej blachy z wzorem pobielanej, sękowatej deski. A teologiczny akcent zmniejszania się rozbuchanego „ja”, które ustępuje miejsca „Panu”, wyraził za pomocą zmniejszających się i blednących liter.

We fragmencie Księgi Jozuego (Joz 24,15). Jozue gromadzi cały lud, aby – w pewnym sensie – przekazać swój testament: przypomnieć Boga działającego w historii Izraela i w tym kontekście zapytać: komu chcecie służyć? JA SAM I MÓJ DOM SŁUŻYĆ CHCEMY PANU – deklaruje. Komu służą nasze domy? Blacha przypomina nam o tym pytaniu na co dzień w prostej, pięknej formie. W przeróżnych kontekstach i wnętrzach – klasycznych i nowoczesnych.

Blacha JA SAM I MÓJ DOM SŁUŻYĆ CHCEMY PANU poleca się na prezent ślubny, rocznicowy, urodzinowy, wspólnotom świeckim i zakonnym – we wszystkie te miejsca, gdzie chcemy cieszyć się służbą Najwyższemu.

ja_sam
20 Przedmioty

Opis

wysokość
15 cm
szerokość
30 cm
Projekt
Tomasz Ginter